The Vampire Diaries Fan Club - Vampir Günlükleri TR
http://vampirediariesfan.10tl.net

Artık buradayız hepiizi bekliyoruuuz (:
http://vampirediariesfan.10tl.net

Artık buradayız hepiizi bekliyoruuuz (:
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Vampire Diaries Fan Club'a Hoşgeldiniz (:

AnasayfaPortalLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Candice Accola (Caroline) Röportajı

YazarMesaj
Immortal Angel
Admin
Immortal Angel

VD Rep Puanı : 0
Ruh Hali : Stresli

Candice Accola (Caroline) Röportajı Empty
MesajKonu: Candice Accola (Caroline) Röportajı    Candice Accola (Caroline) Röportajı Icon_minitime1Ptsi Tem. 05, 2010 10:08 pm

Candice Seventeen Röportajı

17 : Pek çok TV Dizisi L.A,New York yada Kanada’da çekiliyor ama The Vampire Diaries biraz farklı çünkü Atlanta’da çekiliyor. Evinden bu kadar uzak olmak garip değil mi?

Candice Accola: Ben biraz daha şanslıyım çünkü ailem de burda. Benim harika teyzem ve eniştem burda kalıyorlar ve benim koltukta yatmama izin veriyorlar. Koltuk dediğime bakmayın odam var.Bu benim için kutsal bir şey çünkü oyuncu arkadaşlarımın çogunun Atlanta da tanıtdıkları yok. Dizideki erkeklerle kardeş gibiyiz,kızlarla ise ayrılmıyoruz.

17 : Oyuncularla çekimler yapılmıyorken nasıl takılıyorsunuz?

CA :Genelikle teyzem ve eniştemin evindeyiz. Ortalığı yıkıyoruz ve kızlara özgü şeyler yapıyoruz.Yemek pişiriyoruz yada barbakü yapıyoruz ki erkekler bu konuda harika.

17: Erkekler senin için yemek yapıyorlar. Acayip kıskandık.

CA : Biliyorum, ayrıca tişörtlerininde çıkarıyorlar.... süper.

17 : Caroline canlandırmak nasıl bir şey?

CA : Çok eğlenceli .... Tüm yapman gereken dikkatini erkeklere vermek.(Gülüyor)

17: Nasıl ona benzemeye çalışıyorsun ?

CA : O Şımarık.Bazen erkeklerde yada başka bir şeyden bahsederken söyledikleri seni şoka sokabiliyor.Eğer bir şeyin eğlenceli olduğunu görürse kesinlikle o şeyi yapar.Bu aynı zamanda benimde zayıf noktam.Söylemem gereken şeyleri söyleyebiliyorum.

17 : Caroline’in stili senin stiline benziyor mu yoksa seninkinden farklı mı ?

CA : Genelikle Moda şeyleri giyiyor.Küçük kasabaya uygun giyiniyor.Daha çok sevimli şeyler giyiyor , temel ve eğlenceli modelleri tercih ediyor.Renkli ve parlak şeyleri giymeyi seviyor ki bende severim.Bence basit ve klasik mini kırmızı elbiseleri giyerek küçük karton bebeklere benzemeyi seviyor.

17 : Sence The Vampire Diaries’ın diğer vampirlerden ayıran özellikleri nelerdir?

CA : The Vampire Diaries’de vampirlerin ilişkilerinde şaka yok. Oturup ‘’ Tanrım umarım bunu da atlatırlar ve öpüşüp barışırlar.’’ Demiyoruz direk aksiyona atlıyoruz.
17 : Hadi oyuncuların üstünlüklerinden bahsedelim! En komik oyuncu kim?

CA : Zachary Roerig komik. Matt sadece karakteri.

17 : En akılısı kim ?

CA : Ian [Somerhalder] demeliyim çünkü en büyüğümüz o.

17 : En ciddisi kim ?

CA: Paul Wesley ( Stefan )

17 : En ateşlisi kim ?

CA : Hepsi mükemmel yakışıklı . Hepsini haftalara ayırarak söyleyelim. Pazartesi , Salı , Çarşamba vs için birerbirer. Sadece bir tanesinin ateşli olmasına gerek yok
http://www.avrillavigne-fan.yetkinforum.net

Candice Accola (Caroline) Röportajı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Candice Accola Biyografi
» Go to first unread Paul Wesley CW Source Röportajı